Harruat Password?
Nuk jeni Anetare? Regjistrohuni
JULI CENKO - CUPA PER BABANE

 

Leonora Jakupi -Njer Her Ne Jet (Kenga Magjike 2007)

www.fieri.com

Data: 2007-12-06 11:05:13 - Shtuar nga: Storm
Shikime: 674 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Alberie - Ik Tani

www.fieri.com

Data: 2007-12-06 11:03:46 - Shtuar nga: Storm
Shikime: 601 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Rosela Gjylbegu - Per ne te dy

Rosela Gjylbegu - Per ne te dy

www.fieri.com

Data: 2007-12-06 11:02:37 - Shtuar nga: Storm
Shikime: 648 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Julka - Bla bla bla

www.fieri.com

 

Data: 2007-12-06 11:00:32 - Shtuar nga: Storm
Shikime: 621 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Flori dhe Soni Malaj - Fluturimi 3470

www.fieri.com

Data: 2007-12-06 10:57:11 - Shtuar nga: Storm
Shikime: 669 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Aurela Gace - Hape Veten Ti

ARTIST: AURELA GACE LANGUAGE: ALBANIAN SONG: HAPE VETEN TI YEAR: 2007 LYRICS: Hape veten ti, dhe dashuro jeten vijme ne kete bote veten hape veten ti kur humb nje dashuri, nuk kthehet perseri... Ti nuk me sheh, s'di a me njeh, tek un vetem dyshon nje hije te mbulon pse nuk e di na ke ne sy me tremb kjo xhelozi kam ankth e dritheri Ti fantazon se kupton nuk e ndjen, sa here me therret. Se me nuk kam faj se kam mall jam e gjall prandaj te fal e fundit fjale Hape veten ti shpirtin pa kufij kthehu teje, dhe dashuro jeten vijme ne kete bote vetem hape veten ti gjer ne marrezi te dua kete mall qe djeg ne gji nje det nuk mund ta pij perendine ke endrrat pse i le te treten pusho ne krah tani harrove veten ti dhe trokit ne dere eja dhe me merr me vete nje dite dashuri vec kohen do ta ngrij... Ndjej, ti me ndjen jo, sme genjen nuk ka mister ne sy jam un kjo nate dhe ti, qaj si femij lutem per ty u ftohe kjo dashuri nuk ka me ngrohtesi eshte iluzion ti kujton se mbaron, nje here, per here se more dal nga dal dhe s'ke mall si per djall pa nje 'me fal' e fundit fjale Refreni Hape veten ti shpirtin pa kufij kthehu teje, dhe dashuro jeten vijme ne kete bote vetem hape veten ti gjer ne marrezi te dua kte mall qe djeg ne gji nje det nuk mund ta pije perendine ke endrrat pse i le te treten pusho ne krah tani harrove veten ti dhe trokit ne dere eja dhe me merr, me vete nje dite dashuri vec kohen do ta ngrij... ..... hape veten hape ti(2x) hape shpirtin pa kufij(2x) dashuroje jeten ti(2x) dashuron ne marrezi(2x) hape veten hape ti hape shpirtin pa kufji 1 2 3 4 dashuroje jeten ti dashuron ne marrezi ..... Hape veten ti shpirtin pa kufij kthehu teje, dhe dashuro jeten se vijme ne kete bote vetem hape veten ti gjer ne marrezi te dua kete mall qe djeg ne gji nje det nuk mund ta pij perendine ke, endrrat pse i le te treten pusho ne krah tani harrove veten ti dhe trokit ne dere eja dhe me merr me vete atehere kete dashuri vec kohen do ta ndij... Hape veten hape ti...

www.fieri.com

Data: 2007-12-06 10:56:06 - Shtuar nga: Storm
Shikime: 817 - Vota: 2 - Rating: 5
 
Music (Yeh Yeh Yeh) - Madonna & Melanie C

It's HOT

www.fieri.com

H|S

Data: 2007-12-04 05:48:17 - Shtuar nga: Storm
Shikime: 700 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Nickelback - Rockstar
Rockstar by Nickelback (c) 2007 The All Blacks B.V Issued under license to Roadrunner Records from The All Blacks B.V. Roadrunner Records is a registered trademark of The All Blacks B.V.
Data: 2007-12-01 15:36:12 - Shtuar nga: admin
Shikime: 698 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Elvana Gjata -Ku Jeton Dashuria
WWW.FIERI.COM
Data: 2007-11-30 04:24:19 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 721 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Aurela Gace - Hape veten ti
WWW.FIERI.COM
Data: 2007-11-30 04:13:46 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 681 - Vota: 0 - Rating: 0
 

Personazh Artistik

Music Fieri.comArdit Gjebrea eshte nje nga kantautoret me te njohur shqipetar.
Cfare kategorie vizitoni me shume