Harruat Password?
Nuk jeni Anetare? Regjistrohuni
JULI CENKO - CUPA PER BABANE

 

Denada Bare - Te Ndjej (Andy DJ Remix)
WWW.FIERI.COM
Data: 2007-11-30 04:10:27 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 602 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Julka - Kurre Mos Thuaj Jo
WWW.FIERI.COM
Data: 2007-11-30 04:09:17 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 659 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Flori ft Luar - Gjithmone
WWW.FIERI.COM
Data: 2007-11-30 04:07:46 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 624 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Aqua - Barbie Girl
Aqua Barbie Girl
Data: 2007-11-29 11:10:12 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 569 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Smoke on the water
Smoke on the water
Data: 2007-11-29 11:08:05 - Shtuar nga: AfterDark
Shikime: 547 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Greta Koci Dhe Erion Korini Kush Ka Faj

www.fieri.com

H|S

Data: 2007-11-28 11:20:17 - Shtuar nga: Storm
Shikime: 818 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Metamorfoza: Sali Nano- perfundon me Fatos Berisha
www.fieri.com
Data: 2007-11-27 08:41:31 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 863 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Pasojat e tranzicionit
Marre nga Bypass Show-vizion plus. NJe interviste spontane qe te ben per te qeshur dhe qare ne te njeten kohe.
Data: 2007-11-27 08:39:41 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 742 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Sali Berisha duke sulmuar Top Median
Sali Berisha duke sulmuar Top Median
Data: 2007-11-27 08:38:09 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 1345 - Vota: 1 - Rating: 5
 
Sali Berisha
Sali berisha ne nje premtim spazmatik!
Data: 2007-11-27 08:36:51 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 681 - Vota: 0 - Rating: 0
 

Personazh Artistik

Music Fieri.comArdit Gjebrea eshte nje nga kantautoret me te njohur shqipetar.
Cfare kategorie vizitoni me shume
 
We have 1 guest online