Harruat Password?
Nuk jeni Anetare? Regjistrohuni
JULI CENKO - CUPA PER BABANE

 

Sali Berisha duke sulmuar Top Median
Sali Berisha duke sulmuar Top Median
Data: 2007-11-21 12:12:29 - Shtuar nga: Gateway
Shikime: 701 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Sali Berisha duke sulmuar Top Median
Sali Berisha duke sulmuar Top Median
Data: 2007-11-21 12:10:03 - Shtuar nga: Gateway
Shikime: 659 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Lulekuqet mbi mure
Timo Flloko reciton Anes Lumenjve nga Fan Noli,marre nga filmi
Data: 2007-11-21 11:58:43 - Shtuar nga: Gateway
Shikime: 2082 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Vaskė Curri - I rashė baēes mespėrmes
Këndojnë Vaskë Curi dhe Anastas Naqe.
Data: 2007-11-20 21:53:17 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 832 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Mentor Xhemali - Zura njė bilbil me vesė
Këngë përmetare Mentor Xhemali, Laver Bariu, Vaskë Curri
Data: 2007-11-20 21:52:35 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 888 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Mentor Xhemali - O dhėndėr ku vete kėshtu
Këngë përmetare Mentor Xhemali, Laver Bariu, Vaskë Curri
Data: 2007-11-20 21:51:34 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 760 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Rona Nishliu - Shko pastro pas saj
WWW.FIERI.COM
Data: 2007-11-19 00:18:57 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 636 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Adriano Celentano - Veronica Verrai
1987 -Adriano Celentano e Lorella Cuccarini - Veronica Verrai
Data: 2007-11-18 22:00:27 - Shtuar nga: Gateway
Shikime: 664 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Adriano Celentano - Per Averti
Celentano Per averti videoclip
Data: 2007-11-18 21:59:10 - Shtuar nga: Gateway
Shikime: 695 - Vota: 0 - Rating: 0
 
David Vendetta ft Keith Thompson - Break 4 Love
WWW.FIERI.COM
Data: 2007-11-18 13:29:44 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 567 - Vota: 1 - Rating: 5
 

Personazh Artistik

Music Fieri.comArdit Gjebrea eshte nje nga kantautoret me te njohur shqipetar.
Cfare kategorie vizitoni me shume