Harruat Password?
Nuk jeni Anetare? Regjistrohuni
JULI CENKO - CUPA PER BABANE

 

Fieri - Kur hapa sytƫ
Këngë qytetare nga rrethi i Fierit.
Data: 2007-11-16 13:04:54 - Shtuar nga: BenArt
Shikime: 592 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Grupi i kenges qyetetare fierake - O moj ti vajza myzeqare
WWW.FIERI.COM
Data: 2007-11-16 13:01:16 - Shtuar nga: BenArt
Shikime: 792 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Fieri - Apollonia - Myzeqeja
Dokumentar mbi rrethin e Fierit.
Data: 2007-11-16 12:59:37 - Shtuar nga: BenArt
Shikime: 1089 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Grupi i kenges qytetare fierake - Fryn nje ere nga veriu
WWW.FIERI.COM
Data: 2007-11-16 12:50:18 - Shtuar nga: BenArt
Shikime: 701 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Erik Griffin - Loves All Women
This clip is a sample of stand up comedy from the world famous Laugh Factory in Hollywood. For over 28 years, the Laugh Factory has showcased the biggest comedy stars, from Richard Pryor and Robin Williams to Damon Wayans and Dane Cook. Now the Laugh Factory is proud to launch the new LaughFactory.com, the first ever High-Definition comedy channel, with videos from hundreds of top comedians and rising stars.
Data: 2007-11-16 12:49:42 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 636 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Grupi i Pėrmetit - Potpuri dasme
Këngë përmetare Mentor Xhemali, Laver Bariu, Vaskë Curri
Data: 2007-11-16 04:56:50 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 854 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Vaskė Curri - I rashė baēes mespėrmes
Këndojnë Vaskë Curi dhe Anastas Naqe.
Data: 2007-11-16 04:55:39 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 830 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Grupi i Pėrmetit - Moj e vogėlo
Këngë përmetare Mentor Xhemali, Laver Bariu, Vaskë Curri
Data: 2007-11-16 04:55:04 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 753 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Aurela Gace: Falma At Buzeqeshje
Koncert ne nderim te yjeve te kenges shqiptare Vace Zela dhe Nexhmije Pagarusha. New York 2007
Data: 2007-11-16 04:53:52 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 720 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Aurela Gace: Valsi i Lumturise
Koncert ne nderim te yjeve te kenges shqiptare Vace Zela dhe Nexhmije Pagarusha. New York 2007
Data: 2007-11-16 04:53:20 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 710 - Vota: 0 - Rating: 0
 

Personazh Artistik

Music Fieri.comArdit Gjebrea eshte nje nga kantautoret me te njohur shqipetar.
Cfare kategorie vizitoni me shume