Harruat Password?
Nuk jeni Anetare? Regjistrohuni
JULI CENKO - CUPA PER BABANE

 

System Of A Down - Lonely Day
The new videoclip of System Of A Dow, Lonely Day
Data: 2007-11-09 09:11:43 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 657 - Vota: 1 - Rating: 5
 
2DIE4: - Djemte e Keqinj
Djemte e Keqinje Kenge nga 2DIE4
Data: 2007-11-09 09:10:17 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 738 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Arbri dhe Rozela: - Te them te dua
Arbri dhe Rozela: - Te them te dua
Data: 2007-11-09 09:09:15 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 669 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Nora Istrefi: - Mos Me Le
Don't leave me (waiting)... by Nora Istrefi
Data: 2007-11-09 09:08:02 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 635 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Ardit Gjebrea - Ja ku jam
Ardit Gjebrea - Ja ku jam
Data: 2007-11-09 09:07:30 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 535 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Ardit Gjebrea - Eja
Ardit Gjebrea - Eja
Data: 2007-11-09 09:06:22 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 641 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Ermal Fejzullahu & Sinan Hoxha: - Fat dhe Hare
Fat dhe hare 2006
Data: 2007-11-09 09:05:12 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 673 - Vota: 0 - Rating: 0
 
D.u.d.A Feat B - GeniuS - NaNo
Data: 2007-11-09 09:03:15 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 677 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Tingulli 3 & Elvana Gjata - Te dy
www.fieri.com
Data: 2007-11-09 09:01:38 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 664 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Nora Istrefi: - Pse te Dua
Nora Istrefi performing on television
Data: 2007-11-09 08:58:41 - Shtuar nga: Indrit
Shikime: 697 - Vota: 0 - Rating: 0
 

Personazh Artistik

Music Fieri.comArdit Gjebrea eshte nje nga kantautoret me te njohur shqipetar.
Cfare kategorie vizitoni me shume
 
We have 1 guest online