Harruat Password?
Nuk jeni Anetare? Regjistrohuni
JULI CENKO - CUPA PER BABANE

 

Pavarsia e Kosoves pj3
Manifestim paqesor per pavaresine e KOSOVES organizuar ne Parma te Italise nga shoqata SKENDERBEG dhe bashkeatdhetaret qe jetojne ne kete vend
Data: 2008-02-18 00:29:31 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 591 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Pavarsia - Kosova's Independence Celebration - Times Square
Data: 2008-02-18 00:27:49 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 578 - Vota: 0 - Rating: 0
 
KOSOVO IS FREE
Festimet ne NYC, USAWWW.FIERI.COM
Data: 2008-02-18 00:25:42 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 517 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Duda ft Zero Zan - Aty ku jan 2 G
WWW.FIERI.COM
Data: 2008-02-01 02:44:59 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 699 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Rezarta Shkurta - Matura
WWW.FIERI.COM
Data: 2008-02-01 02:42:47 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 768 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Jehona Sopi - I Fundit Fat
WWW.FIERI.COM
Data: 2008-02-01 02:42:24 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 666 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Skillz - Ah Femnat
WWW.FIERI.COM
Data: 2008-02-01 02:40:00 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 698 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Etno Engjujt ft Lyrical Son, Kaos & Besnik Qaka - All Night
WWW.FIERI.COM
Data: 2008-02-01 02:35:43 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 618 - Vota: 1 - Rating: 5
 
Valbona Halili - Hall me burr, hall pa burr
WWW.FIERI.COM
Data: 2008-02-01 02:20:17 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 738 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Capital T ft. 2 po 2 - Shoping
WWW.FIERI.COM
Data: 2008-02-01 02:14:54 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 644 - Vota: 0 - Rating: 0
 

Personazh Artistik

Music Fieri.comArdit Gjebrea eshte nje nga kantautoret me te njohur shqipetar.
Cfare kategorie vizitoni me shume
 
We have 1 guest online