Harruat Password?
Nuk jeni Anetare? Regjistrohuni
JULI CENKO - CUPA PER BABANE

 

Lil' Kim - Whoa (video)
www.fieri.com
Data: 2007-11-11 04:14:28 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 551 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Anjeza - Baby
www.fieri.com
Data: 2007-11-11 04:04:00 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 619 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Anjeza ft. Niku - me Ngadale
www.fieri.com
Data: 2007-11-11 04:02:36 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 743 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Timbaland - Give It To Me
www.fieri.com
Data: 2007-11-11 03:57:34 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 673 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Timbaland - The Way I Are
www.fieri.com
Data: 2007-11-11 03:56:35 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 672 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Timbaland - Apologize
www.fieri.com
Data: 2007-11-11 03:54:58 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 634 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Rihanna - Don't Stop The Music
www.fieri.com
Data: 2007-11-11 03:38:03 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 671 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Nelly Furtado - All Good Things (come to an end)
www.fieri.com
Data: 2007-11-11 03:36:26 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 619 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Nelly Furtado - Say It Right (House Mix)
www.fieri.com
Data: 2007-11-11 03:35:37 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 591 - Vota: 0 - Rating: 0
 
Vesa Luma - Jemi dhe s'jemi
www.fieri.com
Data: 2007-11-11 03:31:47 - Shtuar nga: Vini DJ
Shikime: 641 - Vota: 0 - Rating: 0
 

Personazh Artistik

Music Fieri.comArdit Gjebrea eshte nje nga kantautoret me te njohur shqipetar.
Cfare kategorie vizitoni me shume