Harruat Password?
Nuk jeni Anetare? Regjistrohuni
JULI CENKO - CUPA PER BABANE


Top - Video Humoristike

portokalli Bokja i Vlores dhe Agron Llakaj

Shikime :1028 Vota :0 Rating :0
Data :06 March 2011
Identifikohu per te votuar:

Tags:
Embed:
Rendit nga
 Video ne "Video Humoristike" kategorine
portokalli Bokja i Vlores dhe Agron Llakaj
eneda tarifa ne portokalli
Porokalli 2008 5
WWW.FIERI.COM
Portokalli 2008
WWW.FIERI.COM
Portokalli 26/10/2008
WWW.FIERI.COM
Shko tek: / 7

Personazh Artistik

Music Fieri.comArdit Gjebrea eshte nje nga kantautoret me te njohur shqipetar.
Cfare kategorie vizitoni me shume