Harruat Password?
Nuk jeni Anetare? Regjistrohuni
JULI CENKO - CUPA PER BABANE


Top
Filma Artistik Shqiptar
Video Humoristike
Video Sportive
Videoklipe Shqiptare
Videoklipe te Huaja

Edvini

Edvini 


Shikime :757 Vota :0 Rating :0
Data :07 July 2012
Identifikohu per te votuar:

Tags: Edvini
Embed:
Rendit nga
 Video
Edvini

Cdo nate enderroj
edvini
Dj Tadi Spot
  • Dj Tadi Fier
  • www.djtadi.webs.com

 

eneda tarifa o permet
portokalli Bokja i Vlores dhe Agron Llakaj
Shko tek: / 125

Personazh Artistik

Music Fieri.comArdit Gjebrea eshte nje nga kantautoret me te njohur shqipetar.
Cfare kategorie vizitoni me shume