Harruat Password?
Nuk jeni Anetare? Regjistrohuni
JULI CENKO - CUPA PER BABANE


Top - Videoklipe Shqiptare

Ermal Fejzullahu & Sinan Hoxha: - Fat dhe Hare
Fat dhe hare 2006

Shikime :707 Vota :0 Rating :0
Data :09 November 2007
Identifikohu per te votuar:

Tags:
Embed:
Rendit nga
 Video ne "Videoklipe Shqiptare" kategorine
Cdo nate enderroj
edvini
eneda tarifa o permet
alida sa duhemi
d- alboz survivor
Sinan Hoxha ft seldi- Adrenalina
Shko tek: / 58

Personazh Artistik

Music Fieri.comArdit Gjebrea eshte nje nga kantautoret me te njohur shqipetar.
Cfare kategorie vizitoni me shume
 
We have 1 guest online